BMC Kırpık Elyaf

BMC elyaf , “E” camı elyafından polyester kalıplama bileşimlerinde takviye malzemesi olarak kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Çok iyi demet bütünlüğü, BMC hamurunda kolay karışım ve homojen dağılım, kolay işlenebilirlik, iyi mekanik özellik ve yüzey düzgünlüğü, özelliklerine sayesinde, geniş bir kullanım alanına sahiptir. Silan esaslı bağlayıcısı polyester reçinelerle uyumludur.

ÜRÜNLER

Cam Elyaf 4,5 mm Cam Elyaf 6 mm Bilgi

Termoplastik hammaddeler de mekanik mukavemet ve ısı dayanımının arttırılması için takviye malzemesi olarak kullanılır. Başlıca; PA (Poliamid) , PP (Polypropilen ) termoplastikleri cam elyafı ile takviye edilmiştir Cam Elyaf 6 mm Cam Elyaf 6 mm Bilgi Termoplastik hammaddeler de mekanik mukavemet ve ısı dayanımının arttırılması için takviye malzemesi olarak kullanılır. Başlıca; PA (Poliamid) , PP (Polypropilen ) termoplastikleri cam elyafı ile takviye edilmiştir

 

Cam Elyaf 12 mm

Cam Elyaf 12 mm Bilgi

Hazır kalıplama hamuru / BMC ve BMC takviye malzemesi olarak kırpılmış lif ve dolgu malzemesi içeren bir reçinenin önceden birleştirilmesi ile oluşan hamur biçiminde malzemedir. Hazır kalıplama bileşimlerinin avantajları; Çok geniş tasarım esnekliği, düzgün yüzey, kolayca laklaşabilme, boyanabilme ve kalıp içinde yüzeyin kaplanabilmesi, geri dönüştürülebilme ve hazırlığında geri dönüşümü malzeme kullanabilme. Metal gömme parçaların yerleştirilmesi ile montaj kolaylığı. Yüksek alev dayanımı. Sıcaklık dayanımı, soğukta kırılgan olmama Enjeksiyon kalıplama (injection moulding)

Powered by WordPress | Designed by: free wp themes | Thanks to hostgator coupon code and cheap hosting